BWF Envirotec
Endüstriyel Filtre Alanında Dünya Pazar Lideri

ANLA - GELİŞTİR - ÇÖZ

BWF Envirotec, her türlü endüstriyel toz, madde filtrasyonu ve katı / sıvı ayrımı için dünyanın önde gelen filtre malzeme sağlayıcısıdır. Şirket merkezimiz Almanya Offingen'dedir. Üretim ve satış yaptığımız ülkeler şöyledir: Avustralya, Çin, Çek Cumhuriyeti, Hindistan, İtalya, Rusya, Turkiye ve USA. Bunların yanı sıra 50'den fazla ülkedeki satış kanallarımızda pazar odaklı olmayı, müşteriye özel çözümler ve kapsamlı bir hizmet sunmayı garanti ediyoruz. Daha fazlası için…

Pyrotex® KE FİLTRE MALZEMELERİ

Pyrotex® KE FİLTRE MALZEMELERİ

Pyrotex® KE filtre malzemeleri 850°C'ye kadar yüksek sıcaklıklara dayanabilir ve toz toplama sisteminizin etkin olarak çalışmasını sağlar. Bunun için özel bir elyaf kullanırız. EU-Norm Q67/69/EG yönetmeliği uyarınca, biyolojik olarak parçalanabilen ve tamamen güvenli ürünlerdir.

Daha fazlası için

PM-Tec - ePTFE membran ile ince tozların filtrasyonu

PM-Tec - ePTFE membran ile ince tozların filtrasyonu

Yeni PM-Tec ürün hattı endüstriyel filtrasyonda bir filtre aracındaki yüksek beklentileri temsil eder. BWF Envirotec Needlona ® iğne oluşan birinci sınıf bir taşıyıcı ortam keçe ya da filtre ortamında üretim yüksek verimli bir ePTFE membran ve deneyimi yıllardır birlikte cam elyaf kumaş yeni ürün serisinde birleştiriyor.

Daha fazlası için

Cleantec - Filtre torbalar için değiştirme desteği

Cleantec - Filtre torbalar için değiştirme desteği

CleanTec ile BWF Envirotec size filtre torba değişimi sırasında maliyeti düşük bir değiştirme desteği sunuyor. Bu destek, çalışanlarınızın sağlığını korurken aynı zamanda değişim sırasında filtre torbaların temiz ve güvenli bir şekilde katlanmasını sağlıyor.

Daha fazlası için

FoodTec®-Filtre Malzemeleri: şikayeti FDA, GMP göre üretim

FoodTec®-Filtre Malzemeleri: şikayeti FDA, GMP göre üretim

FoodTec® filtre malzemelerinde gıda güvenliği vardır. Bu güvenlik dışarıdan bağımsız bir kuruluş tarafından onaylanmıştır. Gıda endüstrisindeki uygulamalarda, FoodTec® filtre malzemelerinin faydaları yapılan testlerde en başarılı sonuçları vererek kanıtlanmıştır.

Daha fazlası için

.

Bu yüzden BWF Envirotec dünya çapında pek çok ticaret fuarı ve konferansta temsil edilmiştir

Tarih                        Fuar ve Konferanslar                                       Yer                                        Web adresi                                            
14.-17.07.2014 Reinhold Environmental APC Louisville, KY, USA www.reinholdenvironmental.com
19.-22.08.2014 MEGA Symposium Baltimore, MD, USA www.megasymposium.org
23.-24.09.2014 Gas Dedusting Moscow, RU www.ecolog.intecheco.ru

 Güncel katılımlarımızı burada görebilirsiniz..