BWF Envirotec
Endüstriyel Filtre Alaninda Dünya Pazar Lideri

Anla - Geliştir - Çöz

BWF Envirotec, her türlü endüstriyel toz, madde filtrasyonu ve katı / sıvı ayrımı için dünyanın önde gelen filtre malzeme sağlayıcısıdır. Şirket merkezimiz Almanya Offingen'dedir. Üretim ve satış yaptığımız ülkeler şöyledir: Avustralya, Avusturya, Çin, Çek Cumhuriyeti, Güney Afrika, Hindistan, İtalya, Polonya, Rusya, Turkiye ve USA. Bunların yanı sıra 50'den fazla ülkedeki satış kanallarımızda pazar odaklı olmayı, müşteriye özel çözümler ve kapsamlı bir hizmet sunmayı garanti ediyoruz.

1968 başlarında, dünyada ilk defa BWF Envirotec sentetik iğneli keçeden filtre malzemeleri üretmeye başladı. Bugün, BWF Envirotec yılda 9.000.000'dan fazla montaja hazır filtre malzemesi üretmektedir. Tüm bu malzemeler zararlı gazların ve kirletici maddelerin filtre edilmesi adına dünya çapında needlona® ve PM-Tec® markası altında kullanılmaktadır. 1992'den bu yana Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001 tarafından kalitemiz onaylanmaktadır. BWF Envirotec Mart 2012'de Entegre Yönetim Sistemini (EYS) tanıttı. Mevcut ISO 9001 kalite yönetimine dayanarak, kalite yönetimi; çevresel ve mesleki sağlık koruması olarak standart bir yapıda gruplanmıştır. Şubat 2015 yılından bu yana, ISO 50001 enerji yönetim sistemi sertifikasına sahiptir. Talebiniz üzerine, sizlerle “Kalite Yönetim Sistemi” sertifikalarımızı paylaşmaktan memnuniyet duyarız.

Çalıştığımız bazı temel iş alanları şunlardır:

                   - Asfalt karıştırma plantleri
                   - Biyokütle enerji santralleri
                   - Kimya ve ilaç endüstrisi
                   - Yüksek ısı filtrasyonu
                   - Kömür kazanli enerji santralleri 
                   - Gıda endüstrisi
                   - Demir harici metal ve çelik üretimi
                   - Çimento, alçı ve kireç endüstrisi
                   - Termal atık bertaraf tesisleri

Müşterilerimize tüm proje aşamalarında destek verip onlara eşlik ederiz - verilerin analizi, uygun filtre malzemelerinin tavsiye edilmesi ve kullanılan malzemelerin takibi. Tüm uygulamalarda, fabrikaların süreçlerini, uygulamalarını ve teknolojilerini bilen BWF Envirotec uzmanları vardır. Böylece müşterilerimize filtrasyonun tüm yönleriyle birinci sınıf tavsiyelerde bulunmayı garantileriz.